KONST / Oljemålningar / Oljemålning / collage 13778343
nr 1377 8343
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Oljemålning / collage, Signerad, daterad 1987, Komposition, 96x78 cm, yttermått inklusive ram: 97x79 cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:14:26
8/2 18:33:35